Zaplo opakovaná půjčka, otázky a odpovědi

1. červen 2021

Opakovaná půjčka Zaplo je určena těm klientům, kteří již alespoň jednou úvěr od Zaplo využili. Žádost o opakovanou půjčku je velmi jednoduchá a intuitivní, stačí se přihlásit ke svému profilu na Zaplo.cz a jedním kliknutím požádat o další úvěr. V drtivé většině případů nejsou požadovány žádné doklady či prokazování příjmu. Půjčka je schválena a vyplacena prakticky ihned.

Dva praktické příklady půjčky naleznete v níže umístěné tabulce, další výpočty můžete provést pomocí úvěrové kalkulačky.

Příklad půjčky

Půjčka ve výši 15 000 Kč

Půjčka ve výši 30 000 Kč

Zaplatíte navíc 3 450 Kč

Zaplatíte navíc6 900 Kč

Celkem ke splacení 18 450 Kč

Celkem ke splacení 36 900 Kč

Úvěrová kalkulačka

Nejvíce o půjčce začlo zjistíte z nezávislé recenze půjčky, těch opravdu nezávislých je ovšem na internetu málo, neboť většina recenzí slouží k propagaci půjčky. Výjimkou potvrzující pravidlo je tato diskuze, lidí, kteří si od Zapla peníze půjčili a jsou ochotni se o své zkušenosti podělit.

Odpovědi na nejčastější otázky týkající se opakované půjčky Zaplo naleznete níže.


Jaká je maximální výše opakované půjčky?

U druhého a dalších úvěrů je maximální možná výše úvěru 30 000 Kč. Zaplo také nabízí produkt Zaplo na splátky, kde je maximální výše úvěru až 60 000 Kč.

Jaká je maximální doba splatnosti?

Maximální dopa splatnosti je 30 dní.

Lze maximální dobu splatnosti prodloužit?

Ano, dobu splatnosti úvěru lze prodloužit. Nicméně prodloužení je zpoplatněno.

Prodloužení o 7 dní stojí 1 104 Kč.

Prodloužení o 14 dní stojí 1 328 Kč.

Prodloužení o 30 dní stojí 1 840 Kč.

Jak získat zapomenuté heslo?

V horní části webu Zaplo.cz. klikněte na "Přihlášení", poté na "Nepamatujete si heslo?", vepište vaší emailovou adresu a vyčkejte na instrukce které přijdou do vaší emailové schránky.

Kdo je poskytovatelem půjčky Zaplo?

Zaplo.cz je součástí korporace 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky, která poskytla po celém světě již miliony úvěrů. Jde o zakládajícího člena Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

Lze půjčku získat také v trafice?

Ano, navštivte jakoukoliv trafiku značky Geco. Přímo v prodejně vám bude vyplacena hotovost. Nezapomeňte si sebou vzít občanský průkaz.

Jak zjistím RPSN půjčky Zaplo?

Vyčerpávající odpověď doplněnou obrázkem kalkulačky, která roční procentní sazbu nákladů zobrazuje naleznete pod tímto odkazem: Zaplo RPSN.