Blog

ze světa financí

Tipy na zajímavé finanční produkty, banky, pojištění, půjčky, porovnání cen.

Blog

Zajímavá diskuze na téma půjčka Zaplo na splátky

Květen 2022

Rychlý dlouhodobý úvěr ve výši až 60 000 Kč se splatností na 3 roky - Zaplo na splátky diskuze.


Nejvyšší odměny za založení bankovního účtu

Září 2021

Nejvyšší bonusy za založení nového bankovního účtu. Peníze, vouchery na nákupy ... více

Nejvyšší odměny za založení bankovního účtu


Ušetřete na povinném ručení

Srpen 2021

80 % majitelů automobilů zbytečně přeplácí za pojištění vozidla, na povinném ručení můžete každý rok ušetřit několik tisíc korun! Nejlevnější sazby povinného ručení pro rok 2022.mBank bonus 1 500 Kč za založení účtu

Srpen 2021

Oblíbený bankovní účet mKonto od mBank nyní můžete získat s bonusem 1 500 Kč. U mBank je pak samozřejmostí, že všechny nejvíce využívané bankovní operace a služby (včetně například výběru z bankomatu cizích bank, a to také v zahraničí) nabízí zdarma. Vedení účtu je také zdarma. Další výhodou je mKarta, která nabízí velmi výhodné kurzy v zahraničí, a to jak u obchodníka, tak při výběrech z bankomatu.


Povinné ručení bez SPZ

Jak získat povinné ručení bez SPZ vozidla

Červenec 2021

Pokud dovezené, nebo nově zakoupené vozidlo ještě nemá SPZ (registrační značku), slouží jako identifikace k uzavření pojištění odpovědnosti z provozu vozidla vozidla VIN kód. Chci povinné ručení bez SPZ.Zaplo opakovaná půjčka

Červen 2021

Že je je první půjčka Zaplo zdarma, ví většina z Vás, ale jak je to u opakované půjčky? Praktické příklady půjčky, nejčastější otázky a odpovědi - více.


Půjčka Zonky, recenze

Květen 2021

Zvažujete půjčku od Zonkyho? Pokud zní vaše odpověď ANO, dovolujeme si Vám doporučit, dle našeho názoru, nejlepší recenzi na českém internetu. Na Fintest.cz totiž zmiňují nejen výhody, ale také několik nevýhod, a právě tak se pozná opravdu nezávislá recenze. Samozřejmě nechybí ani postřehy klientů, a to nejen ty kladné. - více.

Zonky

Povinné ručení

Porovnání cen povinného ručení

Květen 2021

Porovnání cen povinného ručení zdarma. Zjistěte rychle, pouze vyplněním Vaší SPZ, kolik můžete ušetřit na povinném ručení či havarijním pojištění vozidla. Chci ušetřit za povinné ručení.
Přehled odměn za založení bankovního účtu.

Březen 2021

Plánujete založit nový, nebo svůj prvníbankovní účet? Zjistěte, která banka vám nabídne největší odměnu!