Půjčka Zonky, nejobsáhlejší recenze na internetu

20. květen 2021

Nejrozsáhlejší recenzi půjčky od Zonky na českém internetu + diskuzi klientů kteří si od Zonky půjčili, naleznete na webu Fintest.cz V recenzi se nevyhýbáte ani nevýhodám půjčky, tedy, parametrům které lze vůči konkurenci označit jako slabiny, nebo klientům společnosti nejvíce vadí.

Jako jediní se v recenzi věnujeme také získaným oceněním (jako například oceněním Zlatá koruna, umístění v indexu odpovědného úvěrování a podobně). Nechybí ani aktuality, přičemž nejnověji upozorňujeme na navýšení maximální zapůjčené částky na 900 000 Kč.

Úrokové sazby

V recenzi je také zobrazena přehledná tabulka úrokových sazeb, které jsou v rozsahu 2,99 % až 19,99 %. Nechybí ani náhled do statistik (i když omezený tady jsme nuceni vycházet z toho co je společnost ochotna zveřejnit) kolik klientů získá půjčku s nejvýhodnějším úrokem 2,99 %. Samozřejmostí pak je také aktuální reprezentativní příklad půjčky.

Refinancování

Samozřejmě se věnujeme také refinancování nevhodných úvěrů u Zonky. A to by nebyly Zonky, kdyby nenabízely kapku jiné řešení, než ostatní úvěrové společnosti a banky. Zda jde o lepší, nebo horší řešení, již necháme na vás. Pravdou ovšem je, že refinancování přes Zonky je velmi populární a žádné výrazné stížnosti klientů se neobjevují.

Podmínky získání půjčky

Rozsáhlá kapitola je věnována podmínkám získání půjčky, ale nejen jim, samozřejmě také příkladům z praxe, kdy klienti úvěr získali bez problémů, kdy s drobnými zádrhely a kdy úvěr nezískali vůbec. Samozřejmostí pak je vyjmenování jednotlivých dokladů, které je potřeba k žádosti o úvěr předložit (samozřejmě online).

Vyplacení půjčky

Jednoduchá žádost o půjčku a rychlé zpravování, to je jedna věc, ale za jak dlouho po schválení úvěru dostanu peníze? Toto je jedna z nejčastějších otázek na kterou samozřejmě také získáte odpověď.

Zonkyho záchranná vesta

Pokud si i vy říkáte, co to ja ta Zonkyho záchranná vesta? Najdete v recenzi vyčerpávající odpověď.

Diskuze klientů

Nejcennější pro naše uživatele pravděpodobně je rozsáhlá diskuze klientů, kteří půjčku od Zonkyho využívají, nebo o ni alespoň zažádali. Samozřejmě v diskuzi nechybí ani zkušenosti žadatelů, kteří od Zonky úvěr nedostali. Ale abychom nezmiňovali pouze server Fintest.cz, zajímavě se diskuze vyvíjí také na webu dFin.cz, viz například téma Zonky nevýhody.

Kalkulačka

V jiné části webu pak naleznete popis Zonkyho kalkulačky, ten recenzi vhodně doplňuje a nevyhýbá se ani hlavní nevýhoděvýpočtu. Mimo jiné se zde nachází také krátké instruktážní video, které zachycuje ovládání kalkulačky.